Askey Niedzica nasze domki

Domki Askey zapraszamy!

Cennik:

Cena od 300 zł/doba (6 osób)
Możliwa dostawka dla max. 2 osób - 25 zł/os.

Dodatkowo pobierana jest za naszym pośrednictwem opłata klimatyczna 1 zł/dziennie.

OFERTA PROMOCYJNA:

Aktualne oferty promocyjne na naszym facebooku
https://www.facebook.com/askeyniedzica/

ZAPRASZAMY

Ośrodek Wypoczynkowy ASKEY usytuowany jest w spokojnej górskiej miejscowości Niedzica Zamek, w odległości 300 metrów od malowniczego Jeziora Czorsztyńskiego. Pieniński Park Narodowy spacerkiem.

Drewniane dwupiętrowe domki zostały urządzone w stylu regionalnym i dysponują balkonem z pięknym widokiem (nie każdy domek posiada widok z balkonu).

Na poddaszu znajdują się 2 sypialnie 3 osobowe. Goście mają również do dyspozycji podstawowo wyposażony aneks kuchenny z lodówką i łazienkę z prysznicem. Domki Askey zapewniają sprzęt do grillowania oraz plac zabaw.

W okolicy można uprawiać rozmaite formy wypoczynku aktywnego, w tym narciarstwo oraz turystykę pieszą lub rowerową. Obiekt zapewnia bezpłatny parking (2 miejsca na 1 domek)

Ośrodek oddalony jest o 500m od legendarnego zamku Dunajec w Niedzicy, a od zapory na Jeziorze Czorsztyńskim dzielą go 1 km. Wyciąg narciarski „Polana Sosny” to odległość około 3 km. Stacja narciarska Czorsztyn Ski znajduje się raptem 15 km od obiektu.

Askey domki w Pieninach nad Zalewem Czorsztyńskim – to idealne miejsce na wypoczynek w gronie rodzinnym lub grupy przyjaciół w pobliżu bardzo dużo atrakcji turystycznych: Zamek Dunajec, Niedzica Zamek Spływ Dunajcem Sromowce Niżne Szczawnica Białka Tatrzańska Czorsztyn wyciągi narciarskie: Czorsztyn Ski w Kluszkowcach Polana Sosny w Niedzicy bezpośrednio nad Jeziorem Czorsztyńskim (wspaniałe widoki) Kotelnica w Białce Tatrzańskie. Każdy domek posiada dla państwa komfortu kominek typu „KOZA” , oraz ogrzewanie elektryczne.