Askey Niedzica nasze domki

Domki Askey zapraszamy!

Cennik:

Cena 450 zł doba (domek do 6 osób w tym dzieci)
możliwa dostawka dla jednej osoby płatna 30 zł doba.

Dodatkowo pobierana jest za naszym pośrednictwem opłata klimatyczna 1 zł/dziennie.

OFERTA PROMOCYJNA:

Aktualne oferty promocyjne na naszym facebooku
https://www.facebook.com/askeyniedzica/

ZAPRASZAMY

Ośrodek Wypoczynkowy ASKEY usytuowany jest w pięknej spokojnej górskiej miejscowości Niedzica Zamek, w odległości zaledwie 300 metrów od malowniczego Jeziora Czorsztyńskiego, plaży strzeżonej przez ratowników i Zamku Niedzickiego a Pieniński Park Narodowy dosłownie spacerkiem.
Z terenu naszego ośrodka rozpościera się przepiękny widok który doceniają i wysoko oceniają nasi klienci.
W naszej ofercie znajdą Państwo:
3 domki 6 osobowe nr 2, 4 i 7 z widokiem
2 sypialnie na piętrze 3 osobowe, na parterze duży pokój dzienny z kominkiem, kącikiem jadalnianym, sofą i balkonem z pięknym wodokiem na jezioro. Aneks kuchenny podstawowo wyposażony z lodówką i kuchenką elektryczną jednopalnikową oraz łazienka z prysznicem.

5 domków 6 osobowych
2 sypialnie na piętrze 3 osobowe, na parterze duży pokój dzienny z kominkiem, kącikiem jadalnianym, rozkładaną sofą i balkonem. Aneks kuchenny podstawowo wyposażony z lodówką i kuchenką elektryczną jednopalnikową oraz łazienka z prysznicem.

Domki Askey zapewniają sprzęt do grillowania, plac zabaw dla dzieci oraz boisko do babingtona.

W okolicy można uprawiać rozmaite formy wypoczynku aktywnego, w tym narciarstwo oraz turystykę pieszą lub rowerową. Obiekt zapewnia bezpłatny parking (2 miejsca na 1 domek)

Ośrodek oddalony jest o 500m od legendarnego zamku Dunajec w Niedzicy, a od zapory na Jeziorze Czorsztyńskim dzielą go 1 km. Wyciąg narciarski „Polana Sosny” to odległość około 3 km. Stacja narciarska Czorsztyn Ski znajduje się raptem 15 km od obiektu.
Ośrodek Wypoczynkowy Askey w Pieninach nad Zalewem Czorsztyńskim – to idealne miejsce na wypoczynek w gronie rodzinnym lub grupy przyjaciół w pobliżu (do 800m) bardzo dużo atrakcji turystycznych:
Plaża strzeżona przez ratowników, wypożyczalnia sprzętu wodnego, Zamek Dunajec, rejsy Statkiem po jeziorze, wodne połączenie gondolami  między dwoma zamkami (Niedzica Zamek - Czorsztyn),  ścieżki rowerowe, Zapora Wodna (zdjęcie 3D), restauracje, kramy z pamiątkami
(do 5 km), Zabytkowy Kościól pw. św. Bartłomieja w Niedzicy z 1 połowy XIV w.  Spływ przełomem Dunajca w Sromowcach Niżnych, Trzy Korony, Sokolica, Słowacja (Czerwony Klasztor)

i nieco dalej Szczawnica, Białka Tatrzańska, Czorsztyn.  Wyciągi narciarskie: Czorsztyn Ski w Kluszkowcach Polana Sosny w Niedzicy bezpośrednio nad Jeziorem Czorsztyńskim (wspaniałe widoki)
Kotelnica w Białce Tatrzańskie.

Każdy domek posiada dla państwa komfortu kominek typu „KOZA” , oraz ogrzewanie elektryczne dlatego oferujemy domki również zimą.